Tisk

Družstvo SDH Brozany

Informace o družstvu

Sbor
SDH Brozany
Kategorie
muži

Význačné časy sezón

Sezóna Průměrné časy Rekordní časy
plnící sklopné plnící sklopné
2011 40.13 39.55
2012 29.96 28.15
2013 31.64 24.96 29.58 24.41
2017 30.29 22.23
2018 28.15 20.61
2019 24.07 20.28
2020 21.10 19.37
2021 20.66 19.35
2022 20.37 18.45
2023 18.48 17.82
2024 20.15 19.98
2025 29.01 29.01
2026 18.50 18.39

Časy družstva

Soutěž Požární útok na vlastní stroj na 2B ŘÍP
RokČasy na soutěžích
2011 53.83 35.09 — — 48.83 —
2017 23.31 NP 19.22 — — — 23.00 — — 18.45 21.22 — — 19.32 — —
2018 23.98 — — NP NP — — 17.52 — — 17.49 — — 16.77 — — 18.13 — — 17.62 23.21 — — NP — —
2019 20.15 — 39.39 21.63 41.19 — — 18.22 — — 26.75 27.82 — — 28.39 — — 18.33 — — 17.12 17.09 — —
2020 16.89 — — 19.38 17.26 — 20.83 21.76 — 17.24 — 16.40 — 16.49 —
2021 — 17.01 — — — 16.68 — — 18.61 — — 16.11 — 16.26 — — 20.21 — — — 16.87 — — 15.73 — — — NP — —
2022 — — — — — 15.73 — — — 15.87 — 15.10 — — 23.08 — 16.19 — 15.40 — — — — 15.72 — — — — 20.28 — —
2023 — — — — — — — — — 15.61 — — — 15.79 — 15.94 — 16.84 — 16.39 — — — 16.65 — 17.18 — — — 20.06 — — — — — 17.66
2024 — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — 16.29 — 15.79 — — — 16.17 — — — — — —
2025 — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — 17.40 — — — — — — — — —
2026 — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — 16.07 — 15.86 — — — — — — — — — —
Soutěž Požární útok na vlastní stroj na 3B TOP
RokČasy na soutěžích
2011 40.13 39.55 — — 45.46 —
2012 — — — — — — — 60.33 — 32.69 36.70
2013 37.73 32.48 NP 35.43 32.16 25.54 45.86 30.13 — 34.30 31.82 24.46
2017 38.21 30.29 22.23 — — — 38.13 — — 24.34 NP — — — — —
2018 29.49 — — 20.62 20.61 — — 36.25 — — 28.15 — — 29.37 — — 21.21 — — 33.38 NP — — 20.69 — —
2019 22.59 — 38.09 24.07 30.15 — — 32.36 — — 20.28 34.95 — — NP — — 20.45 — — 21.97 72.44 — —
2020 NP — — 32.80 19.77 — 21.18 34.83 — 20.32 — 19.37 — 21.10 —
2021 20.59 — — — 20.66 — 42.42 — — — 19.35 — 29.70 — — 24.44 — — — 19.58 — — 31.99 — — — 20.22 — — —
2022 — — — — 18.45 — — — 20.65 — 20.33 — — 20.37 — 21.29 — 19.38 — — — 22.54 — — — — — NP — — —
2023 — — — — — — — — 19.08 — — — 19.39 — 25.97 — 18.46 — 18.13 — — — 18.42 — 17.82 — — — 18.48 — — — — — 27.16 —
2024 — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — 36.52 — 19.98 — — — 20.15 — — — — — — —
2025 — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — 29.01 — — — — — — — — — — —
2026 — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — 18.60 — 18.39 — — — — — — — — — — —
Soutěž Požární útok na jednotný stroj na 2B
RokČasy na soutěžích
2012 — — — — — — — 40.05 — 28.15 29.96
2013 34.29 — 33.87 31.64 30.98 25.51 34.62 39.65 — 29.58 30.61 24.41

Komentáře k družstvu

V diskuzi není zatím žádné téma.

Podřipská hasičská liga v požárním útoku

Podřipská hasičská liga © 2026 ~ Vytvořil milanpala.cz ~ Redakční systém FSL CMS