Tisk

Partneři

E-hasiči

S velkým potěšením Vám představujeme hlavního partnera Podřipské ligy. Tím je firma Stimax International, s. r. o., která se zabývá prodejem hasičského zboží a materiálu. Prodejny této firmy můžete najít v Teplicích a v Ústí nad Labem. Na tomto odkaze se můžete podívat na bližší informace o společnosti i na šíři sortimentu

http://e-hasici.cz/vse-pro-hasice/

Bližší představení společnosti .........

Naším základním posláním je nabízet široký sortiment zboží v oblasti požární ochrany a BOZP v regionu Ústeckého kraje a blízkého okolí. Dodáváme zboží a služby zejména dvěma strategickým skupinám odběratelů se stejným zájmem a přitom s poměrně odlišnými potřebami.

První skupinou našich zákazníků jsou ti, co s ohněm, vodou, větrem či jiným živlem den co den aktivně a mnohdy s nasazením vlastního života bojují – tedy hasiči a záchranáři, druhou, neméně významnou skupinou našich zákazníků jsou ti, kteří preventivně vynakládají nemalé finanční prostředky, aby chránili životy své, svých blízkých a vlastní činností vytvořené hodnoty – tedy právnické a fyzické osoby.

Vzhledem k naší dlouhodobé praxi v oblasti požární ochrany vám můžeme nabídnout široký sortiment zboží i služeb za velmi příznivé ceny. Hlavní důraz přitom klademe na rychlost realizace dodávek a kvalitu poskytovaných služeb. Rádi Vám na úseku požární ochrany kvalifikovaně poradíme, a to jak v oblasti legislativy a vhodně zvolených věcných prostředků požární ochrany, tak při výběru ochranných osobních pracovních prostředků k vaší zásahové činnosti.

Centrum požárního sportu

CPS - Centrum požárního sportu

Mediálním partnerem je hasičský portál Centrum požárního sportu, se kterým už od začátku ligy spolupracujeme – http://cps.pozary.cz/. Na tomto portálu si můžete vytvořit jak osobní profil, tak i týmový nebo sborový profil. Také sdružuje i hasičské ligy z celé České republiky, takže je možnost si přečíst i novinky z jiných koutků naší země.

Bison

Podřipská hasičská liga navázala spolupráci s firmou Bison Sportswear, která se zabývá výrobou sportovních dresů. V letošním roce firma Bison Sportswear přišla s akcí, kdy ke každému vyrobenému dresu dostanete produkt od jejich partnera, slovenského výrobce profesionálního vybavení pro hasiče a záchranáře, firmy RHEA. Více informací naleznete na stránkách http://www.bison.cz/…icsky-sport/

Přiložené soubory
SouborPříponaPočet stáhnutíDatum přidání
hasici 2016 (1) gif 1288 × v pátek 22. dubna 2016 ve 22.27:41

Podřipská hasičská liga v požárním útoku

Podřipská hasičská liga © 2020 ~ Vytvořil milanpala.cz ~ Redakční systém FSL CMS