Tisk
Informace pro komentátora, Ctiněves 5. 7. 2015
- Dosavadní rekordy dráhy platné do začátku závodu
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 3B TOP
- PS Předonín, čas 18.86 s, Černouček, 6. 7. 2014
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B TOP
- SDH Dřemčice, čas 20.40 s, Černouček, 6. 7. 2014
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B ŘÍP
- SDH Hrobce, čas 16.47 s, Černouček, 6. 7. 2014
- SDH Nové Dvory Kikinky, čas 19.59 s, Černouček, 6. 7. 2014
- Aktuální rekordy dráhy
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 3B TOP
- SDH Předonín B, čas 17.49 s, Černouček, 5. 7. 2019
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B TOP
- SDH Unčín, čas 18.05 s, Černouček, 12. 7. 2025
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B ŘÍP
- DDM Armex Děčín -, čas 14.92 s, Černouček, 5. 7. 2019
- SDH Dřemčice, čas 17.32 s, Černouček, 12. 7. 2025
- Dosovadní rekordy ligy platné do začátku závodu
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 3B TOP
- PS Předonín, čas 17.90 s, Děčany, 2. 8. 2014
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B TOP
- SDH Nové Dvory Kikinky, čas 18.14 s, Hrobce, 1. 9. 2013
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B ŘÍP
- SDH Hrobce, čas 15.85 s, Kmetiněves, 19. 7. 2014
- SDH Nové Dvory Kikinky, čas 19.45 s, Děčany, 2. 8. 2014
- Aktuální rekordy ligy
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 3B TOP
- SDH Jimlín, čas 16.99 s, Předonín, 16. 8. 2026
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B TOP
- SDH Sloup, čas 17.16 s, Hrobce, 27. 6. 2020
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B ŘÍP
- SDH Předonín B, čas 14.80 s, Brozany, 7. 9. 2024
- SDH Dřemčice, čas 17.27 s, Dřemčice, 5. 7. 2025
Všechny časy jsou udávané v sekundách a to na sklopné terče.
| SP | Družstvo | Okres | Letošní | Rekord | Průběžné umístění | Traťový rekord | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| rekord | průměr | ||||||||
| 1. | Třebenice | LT | 22.50 | 26.38 | 22.50 (Černouček, 2015) | 22.50 | (2015) | ||
| 2. | SDH Zeměchy | LN | 19.29 | 23.64 | 17.79 (Předonín, 2018) | 11. | (7 bodů) | 19.52 | (2018) |
| 3. | SDH Černuc | KL | 19.37 | 21.38 | 18.57 (Černuc, 2016) | 3. | (29 bodů) | 21.09 | (2014) |
| 4. | SDH Hrobce | LT | 18.50 | 18.80 | 18.41 (Hrobce, 2014) | 1. | (35 bodů) | 18.61 | (2023) |
| 5. | SDH Nové Dvory | LT | 20.58 | 20.82 | 19.55 (Černouček, 2016) | 2. | (34 bodů) | 19.55 | (2016) |
| 6. | SDH Děčany | LT | 21.93 | 33.86 | 21.93 (Černuc, 2015) | 7. | (10 bodů) | 22.97 | (2015) |
| 7. | SDH Černouček | LT | 27.74 | 27.95 | 20.80 (Malešov, 2020) | 21.17 | (2023) | ||
| 8. | SDH Hrobce B | LT | 25.34 | 36.39 | 20.40 (Černouček, 2014) | 6. | (16 bodů) | 20.40 | (2014) |
| 9. | SDH Předonín | LT | 21.83 | 23.40 | 19.46 (Dřemčice, 2018) | 5. | (17 bodů) | 21.67 | (2019) |
| 10. | SDH Chloumek | ME | 24.06 | 24.06 | 18.91 (Malešov, 2020) | 15. | (0 bodů) | 21.92 | (2019) |
| SP | Družstvo | Okres | Letošní | Rekord | Průběžné umístění | Traťový rekord | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| rekord | průměr | ||||||||
| 1. | SDH Nové Dvory Kikinky | LT | |||||||
| 2. | SDH Hrobce | LT | |||||||
| 3. | Třebenice | LT | |||||||
| 4. | SDH Štětí | LT | |||||||
| 5. | SDH Dřemčice | LT | |||||||
| 6. | SDH Děčany | LT | |||||||
| 7. | SDH Předonín | LT | |||||||
| 8. | SDH Brozany | LT | |||||||
| 9. | Sniperky-Jarmily Černuc | KL | |||||||
| SP | Družstvo | Okres | Letošní | Rekord | Průběžné umístění | Traťový rekord | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| rekord | průměr | ||||||||
| 1. | SDH Nové Dvory Kikinky | LT | 18.48 | 21.46 | 17.59 (Boletice, 2017) | 2. | (17 bodů) | 18.45 | (2017) |
| 2. | SDH Hrobce | LT | 19.93 | 23.12 | 17.81 (Brozany, 2024) | 10. | (5 bodů) | 18.63 | (2025) |
| 3. | Třebenice | LT | 19.96 | 21.45 | 19.96 (Měrunice, 2015) | 8. | (7 bodů) | 21.45 | (2015) |
| 4. | SDH Štětí | LT | 25.68 | 26.49 | 21.88 (Předonín, 2019) | 3. | (17 bodů) | 22.99 | (2020) |
| 5. | SDH Dřemčice | LT | 20.04 | 23.96 | 27.02 (Nové Dvory, 2024) | 7. | (7 bodů) | 18.10 | (2025) |
| 6. | SDH Děčany | LT | 27.49 | 35.77 | 23.76 (Hrobce, 2013) | 14. | (4 bodů) | 24.67 | (2014) |
| 7. | SDH Předonín | LT | 19.16 | 25.07 | 17.86 (Předonín, 2018) | 1. | (19 bodů) | 18.55 | (2019) |
| 8. | SDH Brozany | LT | 22.38 | 23.87 | 21.82 (Předonín, 2016) | 5. | (10 bodů) | NP | (2015) |
| 9. | Sniperky-Jarmily Černuc | KL | 19.75 | 21.15 | 19.75 (Nové Dvory, 2015) | 6. | (7 bodů) | 20.67 | (2015) |
| SP | Družstvo | Okres | Letošní | Rekord | Průběžné umístění | Traťový rekord | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| rekord | průměr | ||||||||
| 1. | Třebenice | LT | 18.26 | 19.70 | 18.26 (Měrunice, 2015) | 11. | (7 bodů) | 19.33 | (2015) |
| 2. | SDH Zeměchy | LN | 16.49 | 19.55 | 15.53 (Hrobce, 2018) | 5. | (23 bodů) | 32.32 | (2018) |
| 3. | SDH Černuc | KL | 16.37 | 17.14 | 16.24 (Děčany, 2016) | 2. | (46 bodů) | 17.37 | (2015) |
| 4. | SDH Hrobce | LT | 15.70 | 16.54 | 15.70 (Černuc, 2015) | 1. | (49 bodů) | 16.47 | (2014) |
| 5. | SDH Nové Dvory | LT | 17.54 | 17.87 | 17.35 (Kmetiněves, 2014) | 3. | (40 bodů) | 17.84 | (2015) |
| 6. | SDH Děčany | LT | 19.17 | 20.60 | 19.17 (Měrunice, 2015) | 8. | (17 bodů) | 20.60 | (2015) |
| 7. | SDH Černouček | LT | 23.89 | 24.74 | 17.92 (Černouček, 2023) | 20. | (2 bodů) | 17.92 | (2023) |
| 8. | SDH Hrobce B | LT | 22.82 | 26.99 | 17.82 (Vraňany, 2014) | 12. | (7 bodů) | 19.16 | (2014) |
| 9. | SDH Předonín | LT | 18.79 | 19.88 | 16.38 (Černouček, 2019) | 4. | (29 bodů) | 16.38 | (2019) |
| 10. | SDH Chloumek | ME | 18.71 | 25.26 | 18.91 (Černouček, 2019) | 9. | (10 bodů) | 16.94 | (2021) |
| SP | Družstvo | Okres | Letošní | Rekord | Průběžné umístění | Traťový rekord | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| rekord | průměr | ||||||||
| 1. | SDH Nové Dvory Kikinky | LT | 19.72 | 21.71 | 18.06 (Černouček, 2016) | 3. | (20 bodů) | 18.06 | (2016) |
| 2. | SDH Hrobce | LT | 19.03 | 21.46 | 22.59 (Hrobce, 2022) | 1. | (26 bodů) | 19.01 | (2020) |
| 3. | Třebenice | LT | 21.07 | 21.07 | 21.07 (Černouček, 2015) | 14. | (0 bodů) | 21.07 | (2015) |
| 4. | SDH Štětí | LT | 23.38 | 26.18 | 22.28 (Boletice, 2019) | 6. | (8 bodů) | 22.63 | (2023) |
| 5. | SDH Dřemčice | LT | 19.38 | 22.19 | 17.27 (Dřemčice, 2025) | 5. | (12 bodů) | 17.32 | (2025) |
| 6. | SDH Děčany | LT | 24.86 | 29.95 | 23.04 (Čížkovice, 2014) | 9. | (4 bodů) | 25.68 | (2014) |
| 7. | SDH Předonín | LT | 21.53 | 28.32 | 17.76 (Černouček, 2018) | 8. | (4 bodů) | 17.76 | (2018) |
| 8. | SDH Brozany | LT | 24.18 | 40.90 | 21.88 (Předonín, 2016) | 10. | (4 bodů) | 45.47 | (2015) |
| 9. | Sniperky-Jarmily Černuc | KL | 19.97 | 20.85 | 19.97 (Černouček, 2015) | 2. | (21 bodů) | 19.97 | (2015) |
Aktuální ročník
- ✓Hrobce 20. 06.
- ✓Hrobce 20. 06.
- ✓Libiš 27. 06.
- ✓Libiš 27. 06.
- ✓Dřemčice 04. 07.
- ✓Dřemčice 04. 07.
- ✓Nebužely 05. 07.
- ✓Nebužely 05. 07.
- ✓Ctiněves 11. 07.
- ✓Ctiněves 11. 07.
- Snědovice 12. 07.
- Snědovice 12. 07.
- ✓Předonín 15. 08.
- ✓Předonín 15. 08.
- ✓Předonín 16. 08.
- ✓Předonín 16. 08.
- ✓Nové Dvory 29. 08.
- ✓Nové Dvory 29. 08.
- ✓Brozany 12. 09.
- ✓Brozany 12. 09.
PHL - žáci
- ✓Hřebeč 03. 05.
- ✓Hřebeč 03. 05.
- ✓Předonín 10. 05.
- ✓Předonín 10. 05.
- ✓Nové Dvory 30. 05.
- ✓Nové Dvory 30. 05.
- ✓Hrobce 21. 06.
- ✓Hrobce 21. 06.
- ✓Nebužely 06. 07.
- ✓Nebužely 06. 07.
- ✓Obora 30. 08.
- ✓Obora 30. 08.
- ✓Libiš 06. 09.
- ✓Libiš 06. 09.
- ✓Brozany 13. 09.
- ✓Brozany 13. 09.
Podřipská hasičská liga v požárním útoku
Podřipská hasičská liga © 2026 ~ Vytvořil milanpala.cz ~ Redakční systém FSL CMS

