Tisk

Družstvo SDH Střemy

Informace o družstvu

Sbor
SDH Střemy
Kategorie
muži

Význačné časy sezón

Sezóna Průměrné časy Rekordní časy
plnící sklopné plnící sklopné
2011 35.61 35.61
2012 34.50 23.59 34.50 23.59
2013 30.20 30.20
2014 29.61 20.93
2015 26.20 21.16
2016 21.43 19.64
2017 21.69 21.23
2018 21.38 20.70
2019 21.37 21.37
2020 20.57 19.57
2021 20.98 19.28
2022 20.31 19.02
2023 19.44 18.54
2024 19.67 17.96
2025 19.99 17.91
2026 20.84 19.06

Časy družstva

Soutěž Požární útok na vlastní stroj na 2B ŘÍP
RokČasy na soutěžích
2011 32.54 — — — — —
2014 — — — — — — — — — — 19.29 — —
2015 — — — — — — — — 36.93 — — 18.95 — — NP 18.47 — — — — — 23.61
2016 19.70 — — — — — — — — — — 42.89 31.46 — — — 18.21 — — — — —
2017 NP — NP — — — 18.67 — — NP 18.01 — — 24.13 — —
2018 — — — — — — — — — — — — — — — — 20.78 — — 29.57 — — — — — —
2019 — — — — — — — — — — — — — — NP — — — — — — — — —
2020 — — — — 34.63 — 21.24 NP — 17.01 — 18.02 — 17.02 —
2021 — 16.28 — — — 16.78 — — 16.13 — — 16.72 — NP — — 16.10 — — — 20.07 — — 16.12 — — — 25.44 — —
2022 — — — — — 16.93 — — — 19.43 — 24.30 — — 18.57 — 16.51 — 16.86 — — — — 16.27 — — — — 24.60 — —
2023 — — — — — — — — — 15.63 — — — 15.61 — 16.12 — 16.71 — 15.36 — — — 15.98 — 16.64 — — — 17.28 — — — — — 18.00
2024 — — — — — — — — 16.91 — — — — — 17.34 — — — 16.60 — 18.53 — 16.67 — 18.99 — — — 15.36 — — — 27.62 — —
2025 — — — — — — — 17.35 — — — 15.92 — 16.32 — — — 16.44 — — — 16.17 — 15.55 — 19.62 — 17.63 — 14.98 — — — — 20.33 — — 16.28 — — — 16.24 — —
2026 — — — — — — — 15.62 — — — NP — 16.45 — 15.62 — — — 16.45 — 15.93 — 15.53 — 24.37 — — — — — NP — —
Soutěž Požární útok na vlastní stroj na 3B TOP
RokČasy na soutěžích
2011 35.61 — — — — —
2012 29.45 — — — — — — — — — —
2013 — — — — — — — — — 30.20 — —
2014 — — — — — — — — — — 38.29 20.93 —
2015 — — — — — — — — 36.13 — — 26.20 — — — 21.16 — — — — — NP
2016 21.43 — — — — — — — — — — 21.82 19.64 — — — 37.11 — — — — —
2017 23.85 — 35.81 — — 21.69 21.60 — — 21.23 24.95 — — — — —
2018 — — — — — — — — — — — — — — — — 20.70 — — 22.05 — — — — — —
2019 — — — — — — — — — — — — — — 21.37 — — — — — — — — —
2020 — — — — 20.85 — 20.57 NP — NP — 19.57 — 25.98 —
2021 19.28 — — — 25.39 — 20.98 — — — 29.69 — 20.26 — — 21.30 — — — 20.04 — — 29.15 — — — 20.13 — — —
2022 — — — — 23.34 — — — 19.76 — 20.85 — — 19.17 — 19.02 — 27.45 — — — 28.10 — — — — — 20.31 — — —
2023 — — — — — — — — 19.87 — — — 18.63 — 19.44 — 19.54 — 19.15 — — — 19.68 — 19.30 — — — 18.54 — — — — — 21.03 —
2024 — — — — — — — 24.63 — — — — — 18.31 — — — 22.82 — 21.24 — 18.89 — 19.67 — — — 21.77 — — — 17.96 — — —
2025 — — — — — — 20.07 — — — 28.78 — 19.30 — — — 27.17 — — — 18.93 — 17.91 — 23.75 — 19.53 — 19.99 — — — 23.48 — — — 19.70 — — — 20.68 — — —
2026 — — — — — — 20.84 — — — 19.36 — 19.06 — 19.14 — — — 26.24 — 21.20 — 26.66 — 20.84 — — — — — NP — — —
Soutěž Požární útok na jednotný stroj na 2B
RokČasy na soutěžích
2012 34.50 — 23.59 — — — — — — — —
2013 — — — — — — — — — NP — —

Komentáře k družstvu

V diskuzi není zatím žádné téma.

Podřipská hasičská liga v požárním útoku

Podřipská hasičská liga © 2026 ~ Vytvořil milanpala.cz ~ Redakční systém FSL CMS