Tisk

Nový hlavní partner Podřipské ligy

S velkým potěšením Vám představujeme nového hlavního partnera Podřipské ligy. Tím se stává firma Stimax International, s. r. o., která se zabývá prodejem hasičského zboží a materiálu. Prodejny této firmy můžete najít v Teplicích a v Ústí nad Labem. Na tomto odkaze se můžete podívat na bližší informace o společnosti i na šíři sortimentu

http://e-hasici.cz/vse-pro-hasice/

Bližší představení společnosti .........

Naším základním posláním je nabízet široký sortiment zboží v oblasti požární ochrany a BOZP v regionu Ústeckého kraje a blízkého okolí. Dodáváme zboží a služby zejména dvěma strategickým skupinám odběratelů se stejným zájmem a přitom s poměrně odlišnými potřebami.

První skupinou našich zákazníků jsou ti, co s ohněm, vodou, větrem či jiným živlem den co den aktivně a mnohdy s nasazením vlastního života bojují – tedy hasiči a záchranáři, druhou, neméně významnou skupinou našich zákazníků jsou ti, kteří preventivně vynakládají nemalé finanční prostředky, aby chránili životy své, svých blízkých a vlastní činností vytvořené hodnoty – tedy právnické a fyzické osoby.

Vzhledem k naší dlouhodobé praxi v oblasti požární ochrany vám můžeme nabídnout široký sortiment zboží i služeb za velmi příznivé ceny. Hlavní důraz přitom klademe na rychlost realizace dodávek a kvalitu poskytovaných služeb. Rádi Vám na úseku požární ochrany kvalifikovaně poradíme, a to jak v oblasti legislativy a vhodně zvolených věcných prostředků požární ochrany, tak při výběru ochranných osobních pracovních prostředků k vaší zásahové činnosti.

Přesvědčte se sami o rychlosti našich dodávek a o kvalitě poskytovaných služeb. I Vy nám můžete pomoci vytvořit moderní, pružnou a ještě lépe zásobenou hasičskou prodejnu.

Vystavil: Pavel Novák, SDH Hrobce ve středu 20. března 2013 ve 22.14:03, přečteno: 994×

Přiložené soubory
SouborPříponaPočet stáhnutíDatum přidání
e-hasici jpg 513 × ve středu 20. března 2013 ve 22.18:29

Komentáře k článku

V diskuzi není zatím žádné téma.

Podřipská hasičská liga v požárním útoku

Podřipská hasičská liga © 2021 ~ Vytvořil milanpala.cz ~ Redakční systém FSL CMS