Tisk
Informace pro komentátora, Předonín 14. 9. 2019
- Dosavadní rekordy dráhy platné do začátku závodu
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 3B TOP
- DDM Armex Děčín -, čas 17.62 s, Předonín, 30. 6. 2018
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B TOP
- SDH Předonín, čas 17.86 s, Předonín, 30. 6. 2018
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B ŘÍP
- SDH Předonín B, čas 15.53 s, Předonín, 30. 6. 2018
- SDH Nové Dvory Kikinky, čas 18.62 s, Předonín, 13. 8. 2016
- Aktuální rekordy dráhy
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B TOP
- SDH Hrobce H, čas 17.71 s, Předonín, 12. 8. 2023
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B ŘÍP
- SDH Předonín B, čas 15.11 s, Předonín, 14. 9. 2019
- SDH Hrobce H, čas 17.40 s, Předonín, 12. 8. 2023
- Dosovadní rekordy ligy platné do začátku závodu
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 3B TOP
- DDM Armex Děčín -, čas 17.23 s, Boletice, 21. 7. 2018
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B TOP
- SDH Štrbice, čas 17.43 s, Brozany, 19. 8. 2018
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B ŘÍP
- SDH Předonín B, čas 14.83 s, Hrobce, 16. 6. 2018
- SDH Štrbice, čas 17.47 s, -, 22. 7. 2018
- Aktuální rekordy ligy
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 3B TOP
- SDH Jimlín, čas 16.99 s, Předonín, 16. 8. 2026
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B TOP
- SDH Sloup, čas 17.16 s, Hrobce, 27. 6. 2020
- na sklopné terče v soutěži Požární útok na
vlastní stroj na 2B ŘÍP
- SDH Předonín B, čas 14.80 s, Brozany, 7. 9. 2024
- SDH Dřemčice, čas 17.27 s, Dřemčice, 5. 7. 2025
Všechny časy jsou udávané v sekundách a to na sklopné terče.
| SP | Družstvo | Okres | Letošní | Rekord | Průběžné umístění | Traťový rekord | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| rekord | průměr | ||||||||
| 1. | DDM Armex Děčín - | - | 17.42 | 18.29 | 17.23 (Boletice, 2018) | 2. | (118 bodů) | 17.62 | (2018) |
| 2. | SDH Předonín | LT | 20.93 | 21.67 | 19.46 (Dřemčice, 2018) | 6. | (47 bodů) | 19.98 | (2018) |
| 3. | SDH Chrášťany | LT | 17.57 (Předonín, 2023) | 17.57 | (2023) | ||||
| 4. | SDH Jimlín | LN | 19.35 | 19.35 | 16.99 (Předonín, 2026) | ||||
| 5. | SDH Poštovice | KL | 29.39 | 33.97 | 20.46 (Předonín, 2021) | 18. | (1 bodů) | 20.46 | (2021) |
| 6. | SDH Touchovice | LN | 20.40 (Černouček, 2017) | NP | (2019) | ||||
| 7. | SDH Černouček | LT | 24.06 | 29.76 | 20.80 (Malešov, 2020) | 7. | (42 bodů) | 23.49 | (2017) |
| 8. | SDH Brozany | LT | 20.28 | 24.07 | 28.15 (Černouček, 2018) | 5. | (64 bodů) | 18.13 | (2023) |
| 9. | SDH Měrunice | TP | 19.47 | 21.23 | 18.58 (Předonín, 2018) | 4. | (83 bodů) | 18.58 | (2018) |
| 10. | SDH Štrbice B | TP | 18.58 | 19.36 | 17.57 (-, 2018) | 3. | (99 bodů) | 18.21 | (2016) |
| 24. | SDH Předonín B | LT | 17.49 | 18.19 | 17.48 (Brozany, 2024) | 1. | (121 bodů) | 17.86 | (2021) |
| SP | Družstvo | Okres | Letošní | Rekord | Průběžné umístění | Traťový rekord | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| rekord | průměr | ||||||||
| 1. | SDH Štrbice | TP | 17.59 | 19.63 | 17.43 (Brozany, 2018) | 1. | (131 bodů) | 18.45 | (2017) |
| 3. | SDH Hrobce | LT | 18.74 | 20.30 | 17.81 (Brozany, 2024) | 2. | (108 bodů) | 18.09 | (2024) |
| 4. | SDH Měrunice | TP | 20.46 | 23.39 | 19.26 (Brozany, 2023) | 5. | (66 bodů) | 20.72 | (2023) |
| 5. | SDH Dřemčice | LT | 19.19 | 22.32 | 27.02 (Nové Dvory, 2024) | 4. | (80 bodů) | ||
| 6. | SDH Poštovice | KL | 26.15 | 26.15 | 20.46 (Hrobce, 2021) | 12. | (6 bodů) | 21.29 | (2021) |
| 7. | SDH Štětí | LT | 21.88 | 26.31 | 21.88 (Předonín, 2019) | 6. | (53 bodů) | 21.88 | (2019) |
| 10. | SDH Hrobce H | LT | 19.88 | 21.77 | 17.71 (Předonín, 2023) | 7. | (43 bodů) | 17.71 | (2023) |
| 11. | Jarmily Černuc | KL | 21.53 | 21.53 | 18.21 (Chloumek, 2020) | 10. | (12 bodů) | 20.94 | (2020) |
| SP | Družstvo | Okres | Letošní | Rekord | Průběžné umístění | Traťový rekord | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| rekord | průměr | ||||||||
| 1. | DDM Armex Děčín - | - | 14.86 | 15.30 | 14.86 (Nové Dvory, 2019) | 1. | (127 bodů) | 15.30 | (2019) |
| 2. | SDH Předonín | LT | 16.38 | 18.45 | 16.38 (Černouček, 2019) | 6. | (55 bodů) | 17.30 | (2019) |
| 3. | SDH Chrášťany | LT | 14.99 (Nové Dvory, 2022) | NP | (2023) | ||||
| 4. | SDH Jimlín | LN | 17.82 | 17.82 | 15.17 (Předonín, 2026) | ||||
| 5. | SDH Poštovice | KL | 25.54 | 25.54 | 18.96 (Dřemčice, 2021) | 14. | (3 bodů) | 22.63 | (2020) |
| 6. | SDH Touchovice | LN | 15.87 | 15.87 | 15.87 (Předonín, 2019) | 15.87 | (2019) | ||
| 7. | SDH Černouček | LT | 18.64 | 20.91 | 17.92 (Černouček, 2023) | 7. | (47 bodů) | 18.95 | (2020) |
| 8. | SDH Brozany | LT | 17.09 | 21.63 | 15.10 (Černouček, 2022) | 5. | (72 bodů) | ||
| 9. | SDH Měrunice | TP | 16.95 | 18.01 | 16.26 (Černouček, 2018) | 4. | (84 bodů) | 18.31 | (2022) |
| 10. | SDH Štrbice B | TP | 15.11 | 15.94 | 15.11 (Brozany, 2019) | 2. | (109 bodů) | 15.61 | (2019) |
| 24. | SDH Předonín B | LT | 14.86 | 15.38 | 14.80 (Brozany, 2024) | 3. | (107 bodů) | 15.11 | (2019) |
| SP | Družstvo | Okres | Letošní | Rekord | Průběžné umístění | Traťový rekord | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| rekord | průměr | ||||||||
| 1. | SDH Štrbice | TP | 18.25 | 22.72 | 17.47 (-, 2018) | 2. | (107 bodů) | 19.19 | (2016) |
| 3. | SDH Hrobce | LT | 20.14 | 22.24 | 22.59 (Hrobce, 2022) | 3. | (95 bodů) | 17.59 | (2024) |
| 4. | SDH Měrunice | TP | 19.91 | 22.64 | 19.16 (Malešov, 2023) | 5. | (78 bodů) | 21.66 | (2023) |
| 5. | SDH Dřemčice | LT | 20.23 | 23.31 | 17.27 (Dřemčice, 2025) | 4. | (89 bodů) | 18.64 | (2020) |
| 6. | SDH Poštovice | KL | 22.99 | 23.57 | 21.04 (Brozany, 2020) | 12. | (7 bodů) | 21.87 | (2020) |
| 7. | SDH Štětí | LT | 22.28 | 26.65 | 22.28 (Boletice, 2019) | 6. | (67 bodů) | 23.16 | (2016) |
| 10. | SDH Hrobce H | LT | 20.01 | 21.36 | 17.40 (Předonín, 2023) | 7. | (52 bodů) | 17.40 | (2023) |
| 11. | Jarmily Černuc | KL | 22.35 | 22.35 | 18.30 (Černouček, 2020) | 10. | (8 bodů) | 19.90 | (2016) |
Aktuální ročník
- ✓Hrobce 20. 06.
- ✓Hrobce 20. 06.
- ✓Libiš 27. 06.
- ✓Libiš 27. 06.
- ✓Dřemčice 04. 07.
- ✓Dřemčice 04. 07.
- ✓Nebužely 05. 07.
- ✓Nebužely 05. 07.
- ✓Ctiněves 11. 07.
- ✓Ctiněves 11. 07.
- Snědovice 12. 07.
- Snědovice 12. 07.
- ✓Předonín 15. 08.
- ✓Předonín 15. 08.
- ✓Předonín 16. 08.
- ✓Předonín 16. 08.
- ✓Nové Dvory 29. 08.
- ✓Nové Dvory 29. 08.
- ✓Brozany 12. 09.
- ✓Brozany 12. 09.
PHL - žáci
- ✓Hřebeč 03. 05.
- ✓Hřebeč 03. 05.
- ✓Předonín 10. 05.
- ✓Předonín 10. 05.
- ✓Nové Dvory 30. 05.
- ✓Nové Dvory 30. 05.
- ✓Hrobce 21. 06.
- ✓Hrobce 21. 06.
- ✓Nebužely 06. 07.
- ✓Nebužely 06. 07.
- ✓Obora 30. 08.
- ✓Obora 30. 08.
- ✓Libiš 06. 09.
- ✓Libiš 06. 09.
- ✓Brozany 13. 09.
- ✓Brozany 13. 09.
Podřipská hasičská liga v požárním útoku
Podřipská hasičská liga © 2026 ~ Vytvořil milanpala.cz ~ Redakční systém FSL CMS

