Tisk
Diskuze na téma: Fotky
Pavel Novák, SDH Hrobce napsal(a) ve čtvrtek 3. listopadu 2011 ve 22.53:06:
Když zvětším fotku na Rajčeti, tak se mi objeví pouze 2/3 fotky.
Milan Pála, SDH Křešice napsal(a) v pátek 13. ledna 2012 ve 21.44:03:
Bohužel fotogalerie z Rajčete je vložená v „podstránce“ (respektive ve vlastním vloženém okně, taková stránka ve stránce) a může být tak široká, jak je široký obsah těchto stránek (myslím hlavní prostřední sloupec). Fotografie tedy nemůže překrýt i ostatní obsah a zůstane pouze v tom užším podokně. Je to bohužel negativní vlastnost toho způsobu sdílení fotoalb, jaké Rajče nabízí.
Pokud mě časem napadne nějaká vlastnost, jak tento problém vyřešit, začlením ji.
Aktuální ročník
- Hrobce 20. 06.
- Hrobce 20. 06.
- Libiš 27. 06.
- Libiš 27. 06.
- Dřemčice 04. 07.
- Dřemčice 04. 07.
- Nebužely 05. 07.
- Nebužely 05. 07.
- Ctiněves 11. 07.
- Ctiněves 11. 07.
- Snědovice 12. 07.
- Snědovice 12. 07.
- Předonín 15. 08.
- Předonín 15. 08.
- Předonín 16. 08.
- Předonín 16. 08.
- Nové Dvory 29. 08.
- Nové Dvory 29. 08.
- Brozany 12. 09.
- Brozany 12. 09.
PHL - žáci
Podřipská hasičská liga v požárním útoku
Podřipská hasičská liga © 2026 ~ Vytvořil milanpala.cz ~ Redakční systém FSL CMS

