Tisk

Další závod PHL v Lukavci

Pátý závod prvního ročníku Podřipské ligy v požárním útoku pořádal SDH Lukavec, kde pokud zavzpomínáme do minulosti, nebyl žádný závod pořádán. Tato premiéra vyšla Lukavci opravdu skvěle. Krásný travnatý terén, dobře připravená, označená dráha a oproti minulému závodu i rychlá obsluha u občerstvení.

Chvilku po desáté hodině bylo nástupem družstev zahájeno dnešní klání předposledního kola PHL. Následovala porada velitelů družstev, nainstalování časomíry a vše bylo připraveno k prvním pokusům kategorie TOP MUŽI.

Na základně se představilo první družstvo a to SDH Brozany, jimž se jejich pokus určitě nevyvedl dle svých představ. Po problémech na přívodním vedení a navíc při nástřiku foukání větru, jenž ztížil nástřik proudařům, se časomíra zastavila až na čase 45,46s , což je na výsledkové listině zařadilo až na desátou příčku.

Jako druhý se představil jeden z favoritů. SDH Předonín s půjčeným proudařem z Černuce je velkým adept na celkové prvenství v PHL. Po předvedení krásného útoku s výsledným časem 27,22s byla role favorita splněna a tudíž i první místo v této kategorii.

Se startovním číslem tři se představilo domácí SDH Lukavec, jenž je začínajícím týmem a jejich dosažený čas 39,35s je řadilo na konečné deváté místo.

Vystavil: Pavel Novák, SDH Hrobce v neděli 31. července 2011, přečteno: 1219×

Komentáře k článku

V diskuzi není zatím žádné téma.

Podřipská hasičská liga v požárním útoku

Podřipská hasičská liga © 2021 ~ Vytvořil milanpala.cz ~ Redakční systém FSL CMS