Tisk

4.kolo v Brozanech n/O

Čtvrté kolo 3. ročníku Podřipské hasičské ligy, které pořádali hasiči z Brozan, je za námi. Do závodu se přihlásilo 11 družstev mužů a 7 družstev žen.

Hned při nástupu se uplatnilo pravidlo o nástupech – Na nástupu před soutěží a po soutěži musí být každé zúčastněné družstvo nastoupeno v minimálním počtu 4 osob řádně ustrojených (soutěžní dres, stejnokroj atd.) – a to na družstvo mužů Hrobce B. Tímto družstvo přišlo o body do kategorie TOP a spadlo tak ze třetího místa na páté. Kategorii TOP muži vyhrálo družstvo PS Předonín s časem 24,26s a stále si drží prvenství. Na záda jim však dýchají Hrobce A, které v Brozanech byli druzí s časem 26,24s. Třetí místo z tohoto závodu si odváží Hrobce B s časem 28,69s.

V ženské kategorii TOP zvítězily Kikinky s časem 27,29s, které vedou i v celé kategorii. Druhé skončili děvčata z Dřemčic s časem 28,37s a třetí místo si odvezly dívky z Hrobec s časem 29,76s.

V kategorii na jednotný stroj muži zvítězili Hrobce A s časem 26,08s. Tímto družstvo skočilo z celkového třetího místa na první. Druzí skončili chlapi z PS Předonín s časem 27,59s. Tímto spadli na celkové druhé místo, avšak se stejným počtem bodů jako Hrobce A. Třetí místo si vybojovala SDH Černuc s časem 29,59s. Celkově jsou také třetí.

Družstva žen na jednotný stroj skončila následovně. První místo si odvezly dívky z Předonína s časem 31,33s. Obhajují si tak prozatím druhé místo v celkovém pořadí. Druhé místo vybojovaly SDH Hrobce s časem 32,02s. Také obhajují prozatím třetí místo v celkovém pořadí. Třetí místo ze závodu si odvezly SDH Dřemčice s časem 33,12s.

Na další závody se můžeme těšit už tento pátek, 5. 7. se jede závodit do Ctiněvse a hned v sobotu 6. 7. se závody přesouvají do Dřemčic. Oba závody jsou od 10h.

Vystavil: Michaela Dvořáková, SDH Dřemčice v úterý 2. července 2013 v 15.36:58, přečteno: 1031×

Komentáře k článku

V diskuzi není zatím žádné téma.

Podřipská hasičská liga v požárním útoku

Podřipská hasičská liga © 2024 ~ Vytvořil milanpala.cz ~ Redakční systém FSL CMS